- Пісочна робота. Дошкільнята дуже люблять цю вправу, а саме воно вирішує всі перераховані вище завдання. Сьогодні вже в багатьох дитячих садках є самий звичайний ящик з піском. Будуючи з нього замки, малюючи на ньому, створюючи різні фігури, дитина самовиражається, розкріпачується.
- Каракулі. Для цієї вправи будуть потрібні папір і ручка. Дитина, занурившись у свої думки, зображує різні лінії, фігури. Потім йому потрібно розглянути малюнок і пояснити, що ж це за образ. У цей час можна вже усвідомлено його домальовувати, додавати додаткові штрихи.
- Монотипія («Один відбиток»). Це дуже цікавий вид арт-терапії. Для цього потрібно тушшю, чорнилом або аквареллю зробити малюнок (лінію, пляму і т. П.) На поверхні, яка не вбирає фарбу. Потім необхідно прикласти до даної поверхні аркуш паперу, на якому дзеркально віддрукується малюнок. Дитина розглядає вийшов образ, описує його, домальовує.
Тут буду ділитися з Вами різноманітними методами та техніками арт-терапії та їх використанням у навчально-виховній роботі з дітьми дошкільного і молодшого шкільного віку.
вівторок, 8 листопада 2016 р.
Арт-терапія для дошкільнят
Арт-терапія для дошкільнят дозволяє дітям самовиразитися, сприяє прояву внутрішніх проблем і переживань.
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Немає коментарів:
Дописати коментар